Przejdź do głównej treści

Workflow - Zamknij sprawę

Ready_™ Developer TeamMniej niż 1 minutaWorkflow komenda - Zamknij sprawęZamknij sprawęWorkflow

Komenda - Zamknij sprawę

Komenda zamyka sprawę w kontekście, której wykonywana jest procedura lub komenda może być wykonana z kontekstu dokumentu wtedy pobierana jest sprawa, w której dany dokument się znajduje.

Parametry

PoleNazwaOpis
Sprawaprc_ididentyfikator sprawy (processes.prc_id), którą chcemy zamknąć. Parametr ten nie jest wymagany. Jeśli nie zostanie podany pobierana jest sprawa z kontekstu procedury.
Statustpstididentyfikator statusu ze słownika statusów (Ustawienia -> Panel sterowania -> Ogólne -> Statusy -> ID) dla odpowiedniej klasy kontekstu (sprawa/dokument).
Po zapisieafter_createJaką akcję wykonać po zapisie/utworzeniu załącznika. Domyślnie brany jest pod uwagę pierwszy status typu FINAL
Pokaż powiadomienietoastflaga umożliwiająca sterowanie wyświetleniem powiadomienia o zmianie statusu. Domyślnie 1 czyli system pokazuje
Wymuś zmianę statusuforceflaga umożliwia wyłączenie kontroli czy nowy status jest przypisany do danego typu dokumentu. Domyślnie 0 czyli system zmieni status tylko wtedy, gdy jest on przypisany do typu dokumentu lub jest to status ogólny, a typ dokument nie ma dedykowanych statusów.

Przykład

prc_id = 2377